trenerzy personalni

ADAM MIŚKOWICZ

Numer telefonu: 503 783 583

E-mail: adam@falapark.pl

Pracę jako instruktor ćwiczeń siłowych oraz fitness rozpocząłem zanim w branży zaczęło funkcjonować określenie trener personalny. W falaPARK od samego początku jej istnienia. Swoje bogate doświadczenie wykorzystuję obecnie łącząc zarządzanie falową strefą rekreacji z prowadzeniem klientów indywidualnych.

Posiadam wielokierunkowe i kompleksowe wykształcenie. z najważniejszych: w zakresie treningu to m.in
StrongFirst Ketelebell Cert 1, CrossFit Level 1,
PZKFITiTS Instruktor Personalny – Kulturystyka,
IFBB Advanced Bodybuilding & Fitness Specialist,
Kurs Państwowy Ministerstwa Sportu, Instruktor Rekreacji Ruchowej w Specjalności Fitness – Ćwiczenia Siłowe

Diagnostyczne i korekcyjne:
Functional Movement Screen Level 2 Advanced Corrective Strategies oraz Fundamental Capacity Screen, StrongFirst Resilient, Oxygen Advantage Course

Studia podyplomowe z zakresu dietetyki: Dietetyka w Chorobach Wewnętrznych i Metabolicznych na Warszawskim UM,
Żywienie i Wspomaganie Dietetyczne w Sporcie AWF Warszawa.

W pracy nastawiam się na poprawę jakości ruchu podopiecznych, właściwe ćwiczenia poprzedzam diagnostyką posturalną i wzorców ruchowych. Specjalizuję się w treningu hybrydowym, czyli pracy nad funkcją bez zaniedbywania aspektu sylwetkowego. Pomagam wrócić do sprawności po kontuzjach i zabiegach.

,

MARTA PIĄTAS

Numer telefonu: 536 242 131

Facebook: Marta Piątas

Instagram: @road_to_be_in_shape oraz  @martini_road_to_bikini

Chcesz zmiany – nigdy nie jest na to za późno! W wieku 30 lat zmieniłam
swoje życie, zaczęłam trenować na siłowni, z czego zrodziła się
wspaniała pasja. Po 13 latach pracy zrezygnowałam z etatu managera i rozpoczęłam prace, która daje mi ogrom satysfakcji i okazała się spełnieniem marzeń. Pracując z podopiecznymi towarzysze w cudownych metamorfozach z którymi możecie zapoznać się na moich social mediach.

Moim hasłem przewodnim jest: 

„Chcieć to móc, a wiek to tylko liczba”.

Ty też możesz zacząć swoją przygodę i drogę po lepszą sylwetkę i samopoczucie w każdym wieku. Jestem dietetykiem i trenerem personalnym, a moją pasja są sporty sylwetkowe w których biorę czynny udział stając na scenie zawodów Bikini Fitness.

Moje osiągnięcia: Mistrzyni Polski, Mistrzyni Diamond Cup, Mistrzyni Wlkp, Finalistka ACE oraz Mistrzostw Świata.

Specjalizuję się w treningu sylwetkowym kobiet i mężczyzn.
Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z siłownią, zapraszam na konsultację z przyjemnością zaszczepię w Tobie miłość do aktywności.

RAFAŁ MIELCAREK

Numer telefonu: 667 276 092

Facebook: Rafał Mielcarek

Instagram: @rafalmielcarek020488

 Pasjonat zdrowego stylu życia, związany ze sportem siłowym ponad 19 lat, brązowy medalista Mistrzostw Polski i od 2 lat trener personalny, który z powodzeniem zmienił nie do poznania sylwetki wielu swoich podopiecznych. Oferuję trening siłowy z profesjonalnym sprzętem tworząc kompleksowy plan działania zakładający uzyskanie konkretnych efektów.

TRENING = praca na 100%, bez ociągania się i bez żadnej taryfy ulgowej.

Przyjazna atmosfera, profesjonalne podejście do klienta, wiedza i doświadczenie pozwala mi na stworzenie dobrych relacji, dzięki czemu utrzymuje stały kontakt z podopiecznymi.

Interesuje Cię trening pod moim okiem?

ZYSKAJ LEPSZĄ FORMĘ RAZEM ZE MNĄ!
Do zobaczenia na sali treningowej.

KRZYSZTOF BRYCHCY

Numer telefonu: 664 504 174

Facebook: Krzysztof Fitness lub Krzysztof Brychcy

Instagram: @krzysztof_fitness

 Kulturystyką i fitness zajmuję się od 20 lat, w tym czasie miałem przyjemność uczestniczyć w zawodach w Polsce oraz Wielkiej Brytanii w kategorii – męska sylwetka.

Moje specjalizacje to: instruktor treningu siłowego, profesjonalny trener sportów sylwetkowych, dietetyka i suplementacja sportowa, doradca żywieniowy (specjalizacja z zakresu żywienia osób aktywnych, sportowców wyczynowych oraz osób z zaburzeniami metabolizmu), skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej, budowa masy mięśniowej, przygotowanie zawodnika do startu w zawodach sylwetkowych od A do Z – łącznie z pozowaniem.

Moje osiągnięcia: 6 miejsce na Mistrzostwach Świata – Wielka Brytania / Reprezentacja Polski, 5 miejsce na Mistrzostwach Wielkiej Brytanii, 1 miejsce PCA LONDYN UK, 3 miejsce OLYMPIA AMATEUR UK,   2 miejsce na Mistrzostwach Polski PCA, 2 miejsce UKBFF, 3 miejsce na GRAD PRIX Wielkiej Brytanii.

 

MARCIN LASKOWSKI

Numer telefonu: 663 599 830

 

Marcin ze sportem związany jest od 2010 roku, a z siłownią od 2013, poza klasycznym treningiem siłowym z ciężarami do czynienia miał również ze sztukami walki i kalisteniką.

Choruje na chorobę Hashimoto i cukrzycę około 15 lat także może być też inspiracją dla osób, które borykają się z chorobami przewlekłymi i hamuje ich to przed podjęciem aktywności fizycznej.

Na ten moment ukończył kurs diagnostyki słabych ogniw w treningu siłowym prowadzony przez Sebastiana Kota i kończy 6 modułowy, stacjonarny kurs trenera personalnego organizowany przez Fizjo4Life/BlackRoll Polska w Warszawie.

W swoich treningach przemyca elementy trójboju wspierając się treningiem funkcjonalnym.