GODZINY OTWARCIA KUCHNI:
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 12:30 - 21:00
WEEKEND 12:00 - 21:00
DOWOZY (CAŁY TYDZIEŃ) 12:30 - 21:00

SMACZNA KUCHNIA

Zapraszamy na pyszne i pożywne dania obiadowe w Wolsztynie. U nas zjesz i napijesz się kawy w towarzystwie wspaniałego widoku na Jezioro Wolsztyńskie i promenadę. Wielu mówi wprost - Fala Park to najlepsza restauracja w miejscowości Wolsztyn.
Życzymy smacznego!


IMPREZY

Impreza okolicznościowa w Wolsztynie? Nic prostszego! Zorganizujemy wspaniałe chrzciny, urodziny, komunię, jubileusz, kawalerski czy panieński dopasowane do Twojego gustu i upodobań.
Może chcesz dla swoich pracowników urządzić ciekawe spotkanie firmowe rozpoczęte wspólną kolacją na naszej kawiarni, a zakończone rywalizacją na mini turnieju bowlingowym?
Poczuj się jak gość na własnej imprezie - my zadbamy o wszelkie detale. Nasza oferta cateringowa na tego typu imprezy znacznie różni się od naszego menu, które na co dzień możecie spotkać w naszej restauracji Fala Park.
Większość tego typu imprez okolicznościowych odbywa się na naszej kawiarni, która zostaje odgrodzona od pozostałej części obiektu. Jednak dla mniejszej liczby osób (max 20) - możemy przygotować salkę na samej górze obiektu - w szklanej altanie na dachu budynku.
Zapraszamy do rezerwacji terminów!
Zadzwoń na recepcję, osoba odpowiedzialna za organizację tego typu imprez skontaktuje się z Tobą jak najszybciej.
* Imprezy okolicznościowe organizujemy od poniedziałku do soboty.

MENU - WIOSNA

  • Menu śniadaniowe obowiązuje od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 12:30.

ZAMÓW JUŻ DZIŚ NASZE PYSZNE BOXY!
zamówienia przyjmujemy z 3 dniowym wyprzedzeniem