WSZYSTKIE ZALEGŁE WEJŚCIA MOŻNA WYKORZYSTAĆ DO KOŃCA ROKU 2021.
Na zajęcia zapisujemy na 3 dni naprzód.

Zajęcia Fitness w Fala Park

zumba

POWRÓT DO FORMY

Zajęcia dedykowane wszystkim, którzy pragną wrócić do dobrej formy lub dopiero ją wypracować. Trening interwałowy, w którym ćwiczenia siłowe, oparte w dużej mierze na ciężarze własnego ciała, przeplatane są krótkimi ćwiczeniami szybkościowo - wytrzymałościowymi. W połączeniu z mocno energetyczną muzyką zajęcia te gwarantują pozytywną dawkę energii. Przyjdź i się przekonaj!

joga-fitness

JOGA

To staroindyjski system pracy z ciałem, oddechem i umysłem. Prowadzi do osiągnięcia harmonii i wewnętrznej równowagi. Kształtuje piękną, smukłą sylwetkę, poprawia samopoczucie i stan zdrowia. Dla niektórych jest tylko fizycznym treningiem, dla innych filozofią, sposobem na szczęśliwsze i zdrowsze życie. Joga to idealny reduktor poziomu stresu.

1940970958

PŁASKI BRZUCH

Trening wzmacniający i wysyiłek aerobowy w jednym, które przyspieszają proces spalania tkanki tłuszczowej oraz powodują ujędrnienie ciała i lepsze napięcie mięśniowe. Są to ćwiczenia przystosowane zarówno dla osób początkujących, jak i dla bardzo zaawansowanych w trenowaniu mięśni brzucha. Dla każdego, kto chce pochwalić się płaskim i jędrnym brzuchem.

stylowi_pl_sport-i-fitness_body-pump-zajecia-ze-sztanga-zajecia-body-pump-to-_46958444

TRENING FUNKCJONALNY

Rodzaj intensywnych ćwiczeń, których celem jest wszechstronne wzmocnienie mięśni bez rozbudowywania masy mięśniowej. Polega na imitowaniu ruchów, które wykonujemy na co dzień przy zwykłych czynnościach, ale w szybszym tempie i z wieloma powtórzeniami.

bigstock-fitness-sport-training-gym-89860349

FAT BURNING

To połączenie ćwiczeń cardio i ćwiczeń wzmacniających z wykorzystaniem różnego rodzaju sprzętu (hantle, step, bosu). Trening przeznaczony jest zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych, poprzez różne stopnie trudności ćwiczeń. Dzięki regularnym treningom poprawisz pracę układu sercowo - naczyniowego, zredukujesz tkankę tłuszczową, wzmocnisz całe ciało.

Turbo-spalanie-Ewy-Chodakowskiej

STRONG BY ZUMBA®

Zajęcia łączące w sobie elementy treningu siłowego i cardio, z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała. Muzyka towarzysząca tym treningom idealnie współgra z ćwiczeniami wykonywanymi przez uczestników zajęć. Efekty to m.in. wzmocnienie mięśni całego ciała oraz wyrzeźbiona, smukła sylwetka. Ćwiczący pracują z wykorzystaniem masy własnego ciała, poprawiając tonus mięśniowy i wytrzymałość organizmu.

jak-cwiczyc-indoor-cycling-1595597

CYCLING

Rytmiczna, grupowa jazda na rowerze w rytm porywającej muzyki, pod dyktando wyszkolonego instruktora, który wyznacza tempo. Podczas treningu pracujemy nad poprawieniem kondycji oraz kształtujemy sylwetkę, spalając w ciągu godziny 500-900 kalorii. Symulujemy szosową i górską jazdę rowerową.

tabata

TABATA

Połączenie tradycyjnych ćwiczeń aerobowych, siłowych oraz funkcjonalnych z intensywnym treningiem interwałowym. Tabata została skonstruowana tak, że pozwala zarówno na szybkie spalanie tkanki tłuszczowej, jak i na dotlenienie całego ciała. Daje stosunkowo bardzo szybkie efekty w modelowaniu sportowej sylwetki.

rodzaje-fitness-1024x755

TOTAL BODY

Modelowanie całego ciała, trening łączy ćwiczenia aerobowe (poprawiające kondycję) ze wzmacniającymi. Trening z wykorzystaniem dodatkowego sprzętu: hantle, stepy, piłki.

AKTUALNY
GRAFIK ZAJĘĆ FITNESS

 

Wymagamy zapisów na zajęcia fitness – drogą telefoniczną

68 346 21 40

WYBIERZ KARNET NAJLEPSZY DLA CIEBIE:

fitness
open

159zł

miesiąc

 • Fitness
 • Brak limitu wejść
 • Ważny przez
  miesiąc

Fitness 10 wejść

139zł

miesiąc

 • Fitness
 • 10 wejść
 • Ważny przez miesiąc

FITNESS 5 WEJŚĆ

99 zł

3 miesiące

 • Fitness
 • 5 wejść
 • Ważny przez 3
  miesiące

FITNESS ULGOWY OPEN

119zł

miesiąc

 • Fitness
 • Brak limitu wejść
 • Ważny przez
  miesiąc