Fitness Fala Park -
Przyjdź na nasze zajęcia fitness, a zobaczysz jak wartościowy jest wysiłek fizyczny i jak dobrze jest się czasem spocić i poruszać.

Zajęcia Fitness w Fala Park

zumba

ZUMBA

Zajęcia taneczno - ruchowe przy brzmieniach muzyki latynoamerykańskiej i międzynarodowej. Zumba wykorzystuje podstawowe zasady aerobicu, treningu interwałowego oraz oporowego dla zmaksymalizowania wydatku energii, uzyskania korzyści w sferze układu krążenia oraz wymodelowania sylwetki. Stosowane ruchy taneczne, oparte o trening cardio, są łatwe do wykonania i prowadzą do rzeźbienia sylwetki, w szczególności pośladków, nóg, ramion, dolnej partii pleców, brzucha.

joga-fitness

JOGA

To staroindyjski system pracy z ciałem, oddechem i umysłem. Prowadzi do osiągnięcia harmonii i wewnętrznej równowagi. Kształtuje piękną, smukłą sylwetkę, poprawia samopoczucie i stan zdrowia. Dla niektórych jest tylko fizycznym treningiem, dla innych filozofią, sposobem na szczęśliwsze i zdrowsze życie. Joga to idealny reduktor poziomu stresu.

step-aerobik-czy-warto-825x510

STEP

Trening taneczny odbywający się na specjalnej platformie. Celem jest wzmocnienie mięśni, spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej, poprawienie koordynacji ruchowej oraz pamięci. Dobra zabawa przy energicznej muzyce. Poprawa humoru gwarantowana.

1940970958

PŁASKI BRZUCH

Trening wzmacniający i wysyiłek aerobowy w jednym, które przyspieszają proces spalania tkanki tłuszczowej oraz powodują ujędrnienie ciała i lepsze napięcie mięśniowe. Są to ćwiczenia przystosowane zarówno dla osób początkujących, jak i dla bardzo zaawansowanych w trenowaniu mięśni brzucha. Dla każdego, kto chce pochwalić się płaskim i jędrnym brzuchem.

stylowi_pl_sport-i-fitness_body-pump-zajecia-ze-sztanga-zajecia-body-pump-to-_46958444

FALA PUMP

Zajęcia prowadzone są przy użyciu sztang, stepów oraz samych talerzy. Ćwiczenia wykonywane są na wszystkie partie mięśni, zaczynając od nóg, kończąc na biceps/triceps.

muscular-man-lifting-barbell-gym_1163-3548

BODY WORKOUT

Intensywne zajęcia siłowe z obciążeniem własnego ciała i z użyciem sztang. Kombinacja ćwiczeń złożonych angażujących całe ciało oraz izolowanych na poszczególne partie mięśniowe. Trening, który podnosi metabolizm i efektywnie spala tkankę tłuszczową, buduje estetyczną i sprawną sylwetkę. Świetna alternatywa dla siłowni, wstęp dla niej lub uzupełnienie. Dzięki możliwości indywidualnego doboru obciążeń i stopniowaniu trudności ćwiczeń - zajęcia te są przeznaczone dla każdego, zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.

bigstock-fitness-sport-training-gym-89860349

FAT BURNING

To połączenie ćwiczeń cardio i ćwiczeń wzmacniających z wykorzystaniem różnego rodzaju sprzętu (hantle, step, bosu). Trening przeznaczony jest zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych, poprzez różne stopnie trudności ćwiczeń. Dzięki regularnym treningom poprawisz pracę układu sercowo - naczyniowego, zredukujesz tkankę tłuszczową, wzmocnisz całe ciało.

jak-cwiczyc-indoor-cycling-1595597

CYCLING

Rytmiczna, grupowa jazda na rowerze w rytm porywającej muzyki, pod dyktando wyszkolonego instruktora, który wyznacza tempo. Podczas treningu pracujemy nad poprawieniem kondycji oraz kształtujemy sylwetkę, spalając w ciągu godziny 500-900 kalorii. Symulujemy szosową i górską jazdę rowerową.

tabata

GO TO TABATA

Połączenie tradycyjnych ćwiczeń aerobowych, siłowych oraz funkcjonalnych z intensywnym treningiem interwałowym. Tabata została skonstruowana tak, że pozwala zarówno na szybkie spalanie tkanki tłuszczowej, jak i na dotlenienie całego ciała. Daje stosunkowo bardzo szybkie efekty w modelowaniu sportowej sylwetki.

9575f0e3-1394-4b69-b01e-0e1e22e32196

TRENING FUNKCJONALNY

Rodzaj intensywnych ćwiczeń, których celem jest wszechstronne wzmocnienie mięśni bez rozbudowywania masy mięśniowej. Polega na imitowaniu ruchów, które wykonujemy na co dzień przy zwykłych czynnościach, ale w szybszym tempie i z wieloma powtórzeniami.

m5x

POWRÓT DO FORMY

Zajęcia dedykowane wszystkim, którzy pragną wrócić do dobrej formy lub dopiero ją wypracować. Trening interwałowy, w którym ćwiczenia siłowe, oparte w dużej mierze na ciężarze własnego ciała, przeplatane są krótkimi ćwiczeniami szybkościowo - wytrzymałościowymi. W połączeniu z mocno energetyczną muzyką zajęcia te gwarantują pozytywną dawkę energii. Przyjdź i się przekonaj!

gf-rGXU-avjy-1LAf_pilates-1920x1080-nocrop

PILATES

To forma ćwiczeń, w której angażujemy do pracy ciało i umysł. Skupiamy się na rozwijaniu świadomości swojego ciała. Ćwiczenia te kształtują i poprawiają elastyczność, wzmacniają mięśnie i kręgosłup. Poprawiają ogólną kondycję. Pilates uczy jak wyciszyć i zrelaksować swoje ciało poprzez prawidłowe oddychanie. Trening przeznaczony jest dla osób w każdym wieku.

Aktualny grafik zajęć fitnes

Zalecamy telefonicznie rezerwować miejsca na zajęcia.

Wybierz karnet najlepszy dla Ciebie

fitness
open

159zł

miesiąc

 • Fitness
 • Brak limitu wejść
 • Ważny przez
  miesiąc

Fitness 10 wejść

139zł

miesiąc

 • Fitness
 • 10 wejść
 • Ważny przez miesiąc

FITNESS 5 WEJŚĆ

99 zł

3 miesiące

 • Fitness
 • 5 wejść
 • Ważny przez 3
  miesiące

FITNESS ULGOWY OPEN

119zł

miesiąc

 • Fitness
 • Brak limitu wejść
 • Ważny przez
  miesiąc