Fitness Fala Park -
Przyjdź na nasze zajęcia fitness, a zobaczysz jak wartościowy jest wysiłek fizyczny i jak dobrze jest się czasem spocić i poruszać.

Zajęcia Fitness w Fala Park

zumba

ZUMBA

Zajęcia taneczno - ruchowe przy brzmieniach muzyki latynoamerykańskiej i międzynarodowej. Zumba wykorzystuje podstawowe zasady aerobicu, treningu interwałowego oraz oporowego dla zmaksymalizowania wydatku energii, uzyskania korzyści w sferze układu krążenia oraz wymodelowania sylwetki. Stosowane ruchy taneczne, oparte o trening cardio, są łatwe do wykonania i prowadzą do rzeźbienia sylwetki, w szczególności pośladków, nóg, ramion, dolnej partii pleców, brzucha.

joga-fitness

JOGA

To staroindyjski system pracy z ciałem, oddechem i umysłem. Prowadzi do osiągnięcia harmonii i wewnętrznej równowagi. Kształtuje piękną, smukłą sylwetkę, poprawia samopoczucie i stan zdrowia. Dla niektórych jest tylko fizycznym treningiem, dla innych filozofią, sposobem na szczęśliwsze i zdrowsze życie. Joga to idealny reduktor poziomu stresu.

1940970958

PŁASKI BRZUCH

Trening wzmacniający i wysyiłek aerobowy w jednym, które przyspieszają proces spalania tkanki tłuszczowej oraz powodują ujędrnienie ciała i lepsze napięcie mięśniowe. Są to ćwiczenia przystosowane zarówno dla osób początkujących, jak i dla bardzo zaawansowanych w trenowaniu mięśni brzucha. Dla każdego, kto chce pochwalić się płaskim i jędrnym brzuchem.

stylowi_pl_sport-i-fitness_body-pump-zajecia-ze-sztanga-zajecia-body-pump-to-_46958444

FALA PUMP

Zajęcia prowadzone są przy użyciu sztang, stepów oraz samych talerzy. Ćwiczenia wykonywane są na wszystkie partie mięśni, zaczynając od nóg, kończąc na biceps/triceps.

muscular-man-lifting-barbell-gym_1163-3548

BODY WORKOUT

Intensywne zajęcia siłowe z obciążeniem własnego ciała i z użyciem sztang. Kombinacja ćwiczeń złożonych angażujących całe ciało oraz izolowanych na poszczególne partie mięśniowe. Trening, który podnosi metabolizm i efektywnie spala tkankę tłuszczową, buduje estetyczną i sprawną sylwetkę. Świetna alternatywa dla siłowni, wstęp dla niej lub uzupełnienie. Dzięki możliwości indywidualnego doboru obciążeń i stopniowaniu trudności ćwiczeń - zajęcia te są przeznaczone dla każdego, zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.

bigstock-fitness-sport-training-gym-89860349

FAT BURNING

To połączenie ćwiczeń cardio i ćwiczeń wzmacniających z wykorzystaniem różnego rodzaju sprzętu (hantle, step, bosu). Trening przeznaczony jest zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych, poprzez różne stopnie trudności ćwiczeń. Dzięki regularnym treningom poprawisz pracę układu sercowo - naczyniowego, zredukujesz tkankę tłuszczową, wzmocnisz całe ciało.

Turbo-spalanie-Ewy-Chodakowskiej

TURBO SPALANIE

Jak sama nazwa podpowiada, trening jest skierowany dla osób, które szukają solidnego i szybkiego sposobu na pozbycie się zbędnych kilogramów. Na tym treningu nie będziesz się nudziła, bo jest to połączenie czterech różnych bloków z ćwiczeniami, które stanowią szczególną kompozycję pod względem intensywności i mają konkretny cel – szybko spalić zbędne zasoby tłuszczu i wymodelować Twoją sylwetkę, ale… to nie wszystko! Pozytywnych efektów jest znacznie więcej - ujędrnisz swoje ciało, poprawisz kondycję oraz solidnie wzmocnisz mięśnie

jak-cwiczyc-indoor-cycling-1595597

CYCLING

Rytmiczna, grupowa jazda na rowerze w rytm porywającej muzyki, pod dyktando wyszkolonego instruktora, który wyznacza tempo. Podczas treningu pracujemy nad poprawieniem kondycji oraz kształtujemy sylwetkę, spalając w ciągu godziny 500-900 kalorii. Symulujemy szosową i górską jazdę rowerową.

tabata

GO TO TABATA

Połączenie tradycyjnych ćwiczeń aerobowych, siłowych oraz funkcjonalnych z intensywnym treningiem interwałowym. Tabata została skonstruowana tak, że pozwala zarówno na szybkie spalanie tkanki tłuszczowej, jak i na dotlenienie całego ciała. Daje stosunkowo bardzo szybkie efekty w modelowaniu sportowej sylwetki.

9575f0e3-1394-4b69-b01e-0e1e22e32196

TRENING FUNKCJONALNY

Rodzaj intensywnych ćwiczeń, których celem jest wszechstronne wzmocnienie mięśni bez rozbudowywania masy mięśniowej. Polega na imitowaniu ruchów, które wykonujemy na co dzień przy zwykłych czynnościach, ale w szybszym tempie i z wieloma powtórzeniami.

m5x

POWRÓT DO FORMY

Zajęcia dedykowane wszystkim, którzy pragną wrócić do dobrej formy lub dopiero ją wypracować. Trening interwałowy, w którym ćwiczenia siłowe, oparte w dużej mierze na ciężarze własnego ciała, przeplatane są krótkimi ćwiczeniami szybkościowo - wytrzymałościowymi. W połączeniu z mocno energetyczną muzyką zajęcia te gwarantują pozytywną dawkę energii. Przyjdź i się przekonaj!

Aktualny grafik zajęć fitnes

Zalecamy telefonicznie rezerwować miejsca na zajęcia.

Wybierz karnet najlepszy dla Ciebie

fitness
open

159zł

miesiąc

 • Fitness
 • Brak limitu wejść
 • Ważny przez
  miesiąc

Fitness 10 wejść

139zł

miesiąc

 • Fitness
 • 10 wejść
 • Ważny przez miesiąc

FITNESS 5 WEJŚĆ

99 zł

3 miesiące

 • Fitness
 • 5 wejść
 • Ważny przez 3
  miesiące

FITNESS ULGOWY OPEN

119zł

miesiąc

 • Fitness
 • Brak limitu wejść
 • Ważny przez
  miesiąc