ZAWSZE JEST ODPOWIEDNIA PORA NA ZROBIENIE FORMY!

Na zajęcia fitness zapisujemy na 3 dni naprzód.

Zajęcia Fitness w Fala Park

zumba

POWRÓT DO FORMY

Zajęcia dedykowane wszystkim, którzy pragną wrócić do dobrej formy lub dopiero ją wypracować. Trening interwałowy, w którym ćwiczenia siłowe, oparte w dużej mierze na ciężarze własnego ciała, przeplatane są krótkimi ćwiczeniami szybkościowo - wytrzymałościowymi. W połączeniu z mocno energetyczną muzyką zajęcia te gwarantują pozytywną dawkę energii. Przyjdź i się przekonaj!

joga-fitness

TOTAL BODY

Modelowanie całego ciała, trening łączy ćwiczenia aerobowe (poprawiające kondycję) ze wzmacniającymi. Trening z wykorzystaniem dodatkowego sprzętu: hantli, stepów, piłek

1940970958

PŁASKI BRZUCH

Trening wzmacniający i wysiłek aerobowy w jednym, które przyspieszają proces spalania tkanki tłuszczowej oraz powodują ujędrnienie ciała i lepsze napięcie mięśniowe. Są to ćwiczenia przystosowane zarówno dla osób początkujących, jak i dla bardzo zaawansowanych w trenowaniu mięśni brzucha. Dla każdego, kto chce pochwalić się płaskim i jędrnym brzuchem.

stylowi_pl_sport-i-fitness_body-pump-zajecia-ze-sztanga-zajecia-body-pump-to-_46958444

TRENING FUNKCJONALNY

Rodzaj intensywnych ćwiczeń, których celem jest wszechstronne wzmocnienie mięśni bez rozbudowywania masy mięśniowej. Polega na imitowaniu ruchów, które wykonujemy na co dzień przy zwykłych czynnościach, ale w szybszym tempie i z wieloma powtórzeniami.

Picture of women group working out in gym

FALA PUMP

Zajęcia prowadzone są przy użyciu sztang, stepów oraz samych talerzy. Ćwiczenia wykonywane są na wszystkie partie mięśni, zaczynając od nóg, kończąc na biceps/triceps.

TOAk9kqTURBXy83YWU2YjdhYmYyZGMwNDBkNzAwYTg0N2FjMzkzYjdhZC5qcGVnkpUCzQPAAMLDlQIAzQPAwsOBoTAB

BODY CONTROL

Zajęcia ujędrniające i wzmacniające górne i dolne partie ciała.

Projekt bez tytułu(1)

ABT MINI BAND

To ćwiczenia wzmacniające i kształtujące dolne partie ciała (brzuch, pośladki, uda) z wykorzystaniem gum oporowych mini band. Trening dla wszystkich osób, które pragną mieć płaski brzuch, szczupłe uda i jędrne pośladki. Skutecznie pomaga zredukować tkankę tłuszczową oraz cellulit. Dodatkowo wpływa korzystnie na kondycję fizyczną i koordynację ruchową.

2c083-jak-wlasciwie-przygotowac-sie-na-zajecia-fitness

HIIT

Ćwiczenia mające na celu podkręcić metabolizm i przy okazji super wzmocnić Twoje ciało. Zajęcia dla każdego, kto chce popracować nad swoją kondycją lub wrócić do formy po przerwie. Prostsze i trudniejsze wersje ćwiczeń pozwolą bez problemu odnaleźć się w grupie.

bigstock-fitness-sport-training-gym-89860349

FAT BURNING

To połączenie ćwiczeń cardio i ćwiczeń wzmacniających z wykorzystaniem różnego rodzaju sprzętu (hantle, step, bosu). Trening przeznaczony jest zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych, poprzez różne stopnie trudności ćwiczeń. Dzięki regularnym treningom poprawisz pracę układu sercowo - naczyniowego, zredukujesz tkankę tłuszczową, wzmocnisz całe ciało.

Turbo-spalanie-Ewy-Chodakowskiej

ZUMBA

Zajęcia łączące w sobie elementy treningu siłowego i cardio, z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała. Muzyka towarzysząca tym treningom idealnie współgra z ćwiczeniami wykonywanymi przez uczestników zajęć. Efekty to m.in. wzmocnienie mięśni całego ciała oraz wyrzeźbiona, smukła sylwetka. Ćwiczący pracują z wykorzystaniem masy własnego ciała, poprawiając tonus mięśniowy i wytrzymałość organizmu.

jak-cwiczyc-indoor-cycling-1595597

CYCLING

Rytmiczna, grupowa jazda na rowerze w rytm porywającej muzyki, pod dyktando wyszkolonego instruktora, który wyznacza tempo. Podczas treningu pracujemy nad poprawieniem kondycji oraz kształtujemy sylwetkę, spalając w ciągu godziny 500-900 kalorii. Symulujemy szosową i górską jazdę rowerową.

tabata

TABATA

Połączenie tradycyjnych ćwiczeń aerobowych, siłowych oraz funkcjonalnych z intensywnym treningiem interwałowym. Tabata została skonstruowana tak, że pozwala zarówno na szybkie spalanie tkanki tłuszczowej, jak i na dotlenienie całego ciała. Daje stosunkowo bardzo szybkie efekty w modelowaniu sportowej sylwetki.

rodzaje-fitness-1024x755

MOBILITY

Trening rozciągąjąco - wzmacniający, który poprawi zakres ruchu oraz mobilność.

Projekt bez tytułu

GIMNASTYKA PORANNA

Zajęcia, których celem jest poprawa i utrzymanie sprawności ruchowej niezależnie od wieku. Połączenie ćwiczeń mobilnościowych, usprawniających i wydolnościowych. Najlepszy sposób na aktywny początek dnia.

Zumba_kids_icona-

ZUMBA KIDS

Program dance - fitness przeznaczony wyłącznie dla dzieci. To połączenie podstawowych rytmów i ruchów ciała do muzyki wielu kultur. Nauka tańca i choreografii, a przy tym świetny sposób na aktywność fizyczną podczas zabawy w gronie rówieśników.
Zajęcia są przeznaczone dla dzieci od 4 roku życia.

AKTUALNY
GRAFIK ZAJĘĆ FITNESS

 

Wymagamy zapisów na zajęcia fitness – drogą telefoniczną

68 346 21 40

WYBIERZ KARNET NAJLEPSZY DLA CIEBIE:

fitness
open

159zł

miesiąc

 • Fitness
 • Brak limitu wejść
 • Ważny przez
  miesiąc

Fitness 10 wejść

139zł

miesiąc

 • Fitness
 • 10 wejść
 • Ważny przez miesiąc

FITNESS 5 WEJŚĆ

99 zł

3 miesiące

 • Fitness
 • 5 wejść
 • Ważny przez 3
  miesiące

FITNESS ULGOWY OPEN

119zł

miesiąc

 • Fitness
 • Brak limitu wejść
 • Ważny przez
  miesiąc