Squash

Squash

Ten młodszy brat tenisa przebojem zdobywa serca aktywnych ruchowo Polaków, którzy dołączają do wielomilionowej rzeszy fanów z całego świata. Squash to nie tylko zimowa alternatywa dla tenisa, ale pełnoprawna, całoroczna dyscyplina sportu aspirująca do włączenia do programu igrzysk olimpijskich. Dzięki temu, że mecz w squasha rozgrywany jest w zamkniętej przestrzeni, łatwo "podtrzymać piłkę w grze", co powoduje, że squash jest w pełni satysfakcjonujący dla graczy na każdym poziomie umiejętności i kondycji. Spróbujcie sami, a zobaczycie jak często wracać będziecie do "klatki", by zmierzyć się z kolejnymi przeciwnikami oraz z własnymi słabościami. Nasze 2 korty czekają na Was!

Zapraszamy wszystkich, zarówno stawiających pierwsze kroki w tej dyscyplinie, jak i tych, którzy już nie mogą żyć bez przynajmniej jednego meczu w tygodniu!

SquashCennik

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

Sb

Nd

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

Sb

Nd

do godziny 16:00

30 zł

30 zł

30 zł

30 zł

30 zł

40 zł

40 zł

od godziny 16:00

50 zł

50 zł

50 zł

50 zł

50 zł

40 zł

40 zł

Podane ceny dotyczą wynajmu kortu na 1 godzinę. Wypożyczenie rakiety:  5 zł. Wypożyczenie piłeczki: 2 zł. Zakup piłeczki: 10 zł. Oferujemy również karnet na 6 wejść w kwocie 189 zł ważny przez 2 miesiące.