RESTAURACJA FALA PARK WOLSZTYN

SMACZNA KUCHNIA

Zapraszamy na pyszne i pożywne dania obiadowe w Wolsztynie. U nas zjesz i napijesz się kawy w towarzystwie wspaniałego widoku na Jezioro Wolsztyńskie i promenadę. Wielu mówi wprost - Fala Park to najlepsza restauracja w miejscowości Wolsztyn.
Życzymy smacznego!


IMPREZY

Impreza okolicznościowa w Wolsztynie? Nic prostrzego! Zorganizujemy wspaniałe chrzciny, urodziny, komunię, jubileusz, kawalerski czy panieński dopasowane do Twojego gustu i upodobań.
Może chcesz dla swoich pracowników urządzić ciekawe spotkanie firmowe rozpoczęte wspólną kolacją na naszej kawiarni, a zakończone rywalizacją na mini turnieju bowlingowym?
Poczuj się jak gość na własnej imprezie - my zadbamy o wszelkie detale. Nasza oferta cateringowa na tego typu imprezy znacznie różni się od naszego menu, które na co dzień możecie spotkać w naszej restauracji Fala Park.
Większość tego typu imprez okolicznościowych odbywa się na naszej kawiarni, która zostaje odgrodzona od pozostałej części obiektu. Jednak dla mniejszej liczby osób (max 20) - możemy przygotować salkę na samej górze obiektu - w szklanej altanie na dachu budynku.
Zapraszamy do rezerwacji terminów!
Zadzwoń na recepcję, osoba odpowiedzialna za organizację tego typu imprez skontaktuje się z Tobą jak najszybciej.
* Imprezy okolicznościowe organizujemy od poniedziałku do soboty.

GODZINY OTWARCIA KUCHNI

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK 13:00 – 21:00

WEEKEND 12:00 – 21:00

Menu śniadaniowe - od 8:30 do 12:30 (obowiązuje od poniedziałku do piątku)
Menu główne - od 13:00 do 21:00 (pon-pt)
od 12:00 do 21:00 (weekend)