Zajęcia Fitness

Zajęcia Fitness

Joga, klasyczny aerobik a może jazda na rowerze? Niezależnie od nastroju każdy znajdzie zajęcia dla siebie. Przygotowaliśmy bogatą ofertę skierowaną zarówno do stałych bywalców klubów fitness jak i do osób, które dopiero rozpoczynają tę przygodę. Mamy zajęcia dla starszych i młodszych, wewnątrz i na świeżym powietrzu, płatne i darmowe dla uczestników. Wybierajcie, bawcie się dobrze i poczujcie się lepiej!

Poniżej przedstawiamy krótki opis wszystkich, oferowanych przez nas zajęć fitness. Pod opisami znajduje się aktualny cennik oraz prezentacja naszych instuktorów fitness. Tygodniowy grafik zajęć znajduje się w pomarańczowej zakładce na lewej krawędzi ekranu. Zapraszamy!

ZUMBA!
Inspirowane południową Ameryką zajęcia taneczno – ruchowe przy brzmieniach muzyki latynoamerykańskiej i międzynarodowej. ZUMBA wykorzystuje podstawowe zasady aerobicu, treningu interwałowego oraz oporowego dla zmaksymalizowania wydatku energii, uzyskania korzyści w sferze układu krążenia oraz wymodelowania sylwetki. Stosowane ruchy taneczne, oparte o trening cardio, są łatwe do wykonania i prowadzą do rzeźbienia sylwetki, w szczególności pośladków, nóg, ramion, dolnej partii pleców, brzucha. Polecamy!
ABT
ABT to trening pozwalający wyrzeźbić dolne partie ciała. Jego nazwa pochodzi od angielskich słów: abdominal, buttocks, thighs - brzuch, pośladki, uda. Jest to trening o średniej intensywności. Regularne ćwiczenia zapewnią szczupłą sylwetkę: płaski brzuch, jędrne pośladki i smukłe uda. Poza tym pomogą pozbyć się tkanki tłuszczowej i cellulitu, wzmocnić mięśnie całego ciała oraz poprawić kondycję i koordynację ruchową.
STEP
STEP - trening taneczny odbywający się na specjalnej platformie. Celem jest wzmocnienie mięśni, spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej, poprawienie koordynacji ruchowej oraz pamięci. Dobra zabawa przy energicznej muzyce. Poprawa humoru gwarantowana.
JOGA
Joga to starodawny system ćwiczeń psycho-fizycznych umożliwiający uzyskanie i zachowanie wysokiej sprawności fizycznej ciała oraz psychiki człowieka. Ćwiczenia jogi mogą być skuteczną ucieczką od objawów stresu: bólów kręgosłupa i sztywości mięśni. Poprzez praktycznie bezwysiłkowe ćwiczenia uczestnicy wzmacniają mięśnie, zwiększają ruchomość stawów oraz długofalowo dostrzegają zbawienny wpływ jogi na swój system nerwowy. Zapraszamy.
PŁASKI BRZUCH
Teraz możesz spełnić swoje marzenie o pięknym i wyrzeźbionym brzuchu! Te zajęcia to specjalnie skomponowane zestawy ćwiczeń pozwalające wzmocnić mięśnie brzucha, pozbyć się kilku centymetrów w pasie oraz wymodelować talię. Kompleks niedoskonałego brzucha dotyka prawie każdego. My jesteśmy po to, by uwolnić Cię od kompleksów!
BODY WORKOUT
Intensywne zajęcia wytrzymałościowo-siłowe z obciążeniem własnego ciała i z użyciem regulowanych sztang prowadzone w rytmie mobilizującej muzyki. Kombinacja ćwiczeń złożonych, angażujących całe ciało oraz izolowanych na poszczególne partie mięśniowe. Trening, który podnosi metabolizm i efektywnie spala tkankę tłuszczową, buduje estetyczną i sprawną sylwetkę, a także zwiększa wydolność. Świetna alternatywa dla siłowni, wstęp do niej lub uzupełnienie. Dzięki możliwości indywidualnego doboru obciążeń i stopniowaniu trudności ćwiczeń - zajęcia dla każdego, zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet.
PILATES
Forma ćwiczeń, w której angażujemy do pracy ciało i umysł. Skupiamy się na rozwijaniu świadomości swojego ciała. Ćwiczenia te kształtują i poprawiają elastyczność, wzmacniają mięśnie i kręgosłup. Poprawiają ogólną kondycję. Pilates uczy jak wyciszyć i zrelaksować swoje ciało poprzez prawidłowe oddychanie. Trening przeznaczony jest dla osób w każdym wieku
FAT BURNING
Zajęcia te to połączenie ćwiczeń cardio i ćwiczeń wzmacniających z wykorzystaniem różnego rodzaju sprzętu (piłki, hantle, stepy, bosu). Trening przeznaczony jest zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych, poprzez różne stopnie trudności ćwiczeń. Dzięki regularnym treningom poprawisz pracę układu sercowo - naczyniowego, zredukujesz tkankę tłuszczową, wzmocnisz całe ciało, a także dostarczysz sobie dużą dawkę endorfin i dobrego samopoczucia.
GO TO TABATA
Połączenie tradycyjnych ćwiczeń aerobowych , siłowych oraz funkcjonalnych z intensywnym treningiem interwałowym. Tabata została skonstruowana tak, że pozwala zarówno na szybkie spalanie tkanki tłuszczowej, jak i na dotlenienie całego ciała . Daje stosunkowo bardzo szybkie efekty w modelowaniu sportowej sylwetki .
TRENING FUNKCJONALNY
Rodzaj intensywnych ćwiczeń, których celem jest wszechstronne wzmocnienie mięśni bez rozbudowywania masy mięśniowej. Polega na imitowaniu ruchów, które wykonujemy na co dzień przy zwykłych czynnościach, ale w szybszym tempie i z wieloma powtórzeniami.
INDOOR CYCLING
Rytmiczna, grupowa jazda na rowerze w rytm porywającej i motywującej muzyki, pod dyktando wyszkolonego instruktora, który wyznacza granicę wysiłku oraz tempo. Podczas treningu pracujemy nad poprawieniem kondycji oraz kształtujemy sylwetkę, spalając w ciągu godziny 500-900 kalorii. Na naszych zajęciach "kolarskich" symulujemy szosową i górską jazdę rowerową: zmieniające się obciążenie, krótkie sprinty i mozolne podjazdy, podczas których każdy poczuje się jak prawdziwy kolarz.
STRONG!
To dynamiczny trening o wysokiej intensywności w połączeniu z perfekcyjnie zsynchronizowaną muzyką, która motywuje do działania. Strong to program, który poprawia kondycję i wytrzymałość całego ciała poprzez kombinacje ćwiczeń siłowych, z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała oraz wysokiej intensywności cardio.
CORE STABILITY
Zajęcia pozwalają na wzmocnienie gorsetu mięśniowego otaczającego tułów zarówno z przodu jak i tyłu. Inaczej nazywane są także mięśniami rdzenia, ponieważ stanowią solidną podstawę i bazę przez którą kontrolowane są wszystkie ruchy człowieka. Systematyczne wzmacnianie tych mięśni może zapobiec wielu urazom, wspomóc rehabilitację, poprawić siłę i technikę biegu. Trening ten poprawia kondycję, rzeźbi sylwetkę, wzmacnia mięśnie całego ciała, wpływa na układ krążenia oraz wydolność organizmu.
POWRÓT DO FORMY
Zajęcia dedykowane wszystkim, którzy pragną wrócić do dobrej formy lub dopiero ją wypracować. Trening interwałowy, w którym ćwiczenia siłowe, oparte w dużej mierze na ciężarze własnego ciała, przeplatane są krótkimi ćwiczeniami szybkościowo - wytrzymałościowymi. W połączeniu z mocno energetyczną muzyką zajęcia te gwarantują pozytywną dawkę energii. Przyjdź i się przekonaj!
Zajęcia FitnessCennik

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

Sb

Nd

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

Sb

Nd

Jednorazowe
wejście do strefy fitness

29 zł

29 zł

29 zł

29 zł

29 zł

29 zł

29 zł

Jednorazowa wejściówka do strefy fitness uprawnia do nieograniczonego korzystania z siłowni i dowolnej ilości zajęć fitness. Sprawdź ofertę karnetów miesięcznych.

Tomasz Bilski

Motto  – „Walcz, dopóki walczysz jesteś zwycięzcą”
Od 8 lat starty w zawodach amatorskich kolarstwa górskiego od dystansu mini po dystans giga. Małe i większe sukcesy na różnych dystansach. Ukończone wyścigi etapowe w kolarstwie górskim takie jak Sudety MTB Chellenge, Beskidy MTB Trophy. Oprócz pasji rowerowej zainteresowania z zakresu zdrowego stylu życia i dietetyki z wykształcenia inż. Technolog Żywności lubię gotować . Plany na przyszłość ciągły  rozwój wiedzy z zakresu treningu kolarskiego aby zarażać pasją innych, start w przyszłym sezonie w triathlonie – lubię wyzwania.

Sandra Król

Związana ze sportem od lat szkolnych, najpierw jej miłością była koszykówka, teraz jej pasją jest Fitness. Ukończyła studia magisterskie z Turystyki i Rekreacji na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Instruktorka Fitness, która swoją przygodę zaczęła od Stepu w formie tanecznej i wzmacniającej. Teraz też zajmująca się zajęciami prozdrowotnymi Pilates, gdzie ćwiczy nie tylko ciało, ale także umysł. Uczestniczyła już w wielu szkoleniach, warsztatach oraz konwencjach i ciągle jej mało.  Wieczna marzycielka o pozytywnym podejściu do życia. Konsekwentnie realizuje swoje cele. Jej życiową misją jest zarażanie ludzi wspaniałą energią. Przede wszystkim kocha to, co robi!

Paweł Franz

Kolarstwo i jazda na rowerze są moją pasją od dzieciństwa. Motto Pawła to: "Rower kształtuje ciało i duszę."

Monika Kocoń

Zdecydowanie zakochana w tańcu. Instruktor fitness od niemal 15 lat oraz Zumby od 2012 roku, wraca po „małej” przerwie. Zdecydowany wulkan energii na zajęciach . Obecnie zajmuje się Osobista Stylizacją. Prywatnie żona oraz mama Oliwera i Matyldy.

Magda Martysz

Z wykształcenia magister fizjoterapii, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Certyfikowany instruktor fitness. Swoją wiedzę i umiejętności instruktorskie wciąż doskonali poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach, warsztatach i konwencjach. Sport jest jej pasją od dzieciństwa. Jest pełna pozytywnej energii, którą chętnie podzieli się z Wami na zajęciach.

Lidia Przymuszała

"Nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś się zdobyć szczyt". Instruktor Fitness - nowoczesne formy gimnastyki oraz certyfikowany instruktor Treningu Funkcjonalnego. Prowadzenie zajęć  jest dla mnie nie tylko pracą ale przede wszystkim wielką pasją. Na sali czuję,  że żyję,  że robię to co kocham, przez co wyzwalam ogromne pokłady pozytywnej energi i zarażam nią innych. Ponieważ jestem również dietetykiem propaguję zdrowy styl życia, co w połączeniu z wysiłkiem fizycznym daje znakomite efekty. Zapraszam wszystkich na moje zajęcia modelujące sylwetkę, na których odpalimy wspólnie pociąg do endorfin.
 

Kamila Józefowska

Z doświadczenia wie, że nic w życiu nie dzieje się bez przyczyny. Wypadek samochodowy sprawił, że została Instruktorem Fitnessu.  Ponadto jest Instruktorem Cyclingu, trenerem personalnym, uczestniczyła w  szkoleniach z Treningu Funkcjonalnego i Fit Ball. Z wykształcenia dietetyk, jej pasją jest psychologia pozytywna. Prywatnie mama Igi i miłośniczka leśnych spacerów. Uważa, że nigdy nie jest za późno, żeby zmienić wszystko.

Dominika Mądra

Z wykształcenia magister Biologii. Absolwent kierunku Wychowanie Fizyczne oraz Biologia człowieka.  Instruktor Zumba Fitness, Fitness i Aqua Aerobik. Uczestniczka licznych szkoleń doszkalających, maratonów i wydarzeń sportowych. Ze sportem każdego rodzaju związana od lat szkolnych. Reprezentantka szkoły oraz uczelni w zawodach sportowych oraz Akademickich Mistrzostwach Wielkopolski. Miłośniczka aktywnego trybu życia oraz propagatorka zdrowia.  Nie wyobraża sobie życia bez uśmiechu i tańca, dlatego też jeśli chcesz zarazić się dobrym samopoczuciem i odreagować stresy dnia codziennego przyjdź na zajęcia. Zumba to dobra zabawa przy okazji, której spalasz zbędne kalorie. Jak często powtarza na zajęciach: „W zumbie nie chodzi o to by było równo, tylko o to żeby się dobrze bawić”. 

Bartosz Feifer

Trener biegania, trener lekkiej atletyki, animator sportu i rekreacji, instruktor siłowni, trener personalny i TRX. Przede wszystkim sportowiec - ambitny amator, biegacz z 13 letnim doświadczeniem treningowo – startowym. Posiada bogatą wiedze i doświadczenie w zakresie suplementacji. Ambasador znanej marki Asics. Założyciel Wolsztyńskiej Akademii Biegowej. Jego dewizą życiową jest cytat: „zmień swoje myśli, a zmienisz swoje życie”.