Ścianka Wspinaczkowa

Ścianka Wspinaczkowa

Zapraszamy na jedną z najciekawszych i najpiękniejszych ścian wspinaczkowych w regionie. Na naszej bezpiecznej ścianie możesz wspinać się, pod okiem doświadczonych operatorów i z użyciem profesjonalnego, sprawdzonego sprzętu. Poznasz jak olbrzymią satysfakcję daje pokonanie własnych słabości i dosłowne "wspięcie się na szczyt". Doświadczeni wspinacze znajdą pełne wyzwań, regularnie zmieniane trasy. Trasy dla początkujących i dzieci umożliwiają zabawę dla całej rodziny. Z wygodnego, długiego balkonu każdy może podziwiać wyczyny swoich przyjaciół i znajomych.

Przy planowaniu wizyty na ścianie warto pamiętać o zabraniu wygodnego stroju sportowego. Obowiązkowo należy zabrać ze sobą zmienne, czyste obuwie.

OFERTA RODZINNA. Dwoje członków rodziny (rodzic z dzieckiem) korzystają ze ścianki wspólnie na podstawie pojedynczej wejściówki lub karnetu (rodzica lub dziecka). 

REZERWACJA ŚCIANY WSPINACZKOWEJ. Istnieje możliwość zarezerwowania wejściówki na ścianę. Rezerwacji na dany dzień i godzinę można dokonać telefonicznie lub osobiście w naszej recepcji. Informujemy, że nasz jeden operator może asekurować maksymalnie 4 osoby na godzinę.

 

Ścianka WspinaczkowaCennik

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

Sb

Nd

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

Sb

Nd

Jednorazowa wejściówka

19 zł

19 zł

19 zł

19 zł

19 zł

19 zł

19 zł

Wejściówka dla dwóch osób wzajemnie się asekurujących

29 zł

29 zł

29 zł

29 zł

29 zł

29 zł

29 zł

Jednorazowa wejściówka uprawnia do korzystania ze ścianki wspinaczkowej przez 1 godzinę (60 minut).

* Opcja dotyczy osób, które wspinały się już w Fala Park, mają podpisane odpowiednie oświadczenie, a ich umiejętności zostały zweryfikowane przez naszych operatorów.

Wolsztyński Klub Sportów Górskich

Instruktorzy wspinaczki współpracujący z Fala Park to doświadczone osoby działające w Wolsztyńskim Klubie Sportów Górskich. Pod ich skrzydłami w Fala Park uruchomiona została sekcja dla początkujęcych i zaawansowanych wspinaczy. Zapraszamy!

Nasza ściana na portalgorski.pl

Nasza ściana już jest umieszczona na portalu: http://www.portalgorski.pl/baza/scianka/498-fala-park/