Praca w Fala Park

Praca w Fala Park

Zatrudnienie w Fala Park jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla młodych osób zdobywających swoje pierwsze doświadczenia zawodowe, jak i dla doświadczonych pracowników szukających nowych wyzwań. Niezależnie od tego, czy szukasz pracy w pełnym wymiarze, czy tylko na kilka dni w tygodniu - znajdziesz ofertę dla siebie, jeśli tylko posiadasz minimum wymaganych kwalifikacji oraz maksimum entuzjazmu i chęci do pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV z aktualnym zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres mailowy: rekrutacja@falapark.pl . Prosimy o sprecyzowanie, którym stanowiskiem jest Pani/Pan zainteresowany oraz o dołączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Fala Park Sp. zo.o. z siedzibą w Wolsztynie, ul. Poznańska 1, 64-200 Wolsztyn („Fala Park”), moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w związku z procesem rekrutacji przeprowadzanym przez Fala Park, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji - zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Przesłane dokumenty zostaną umieszczone w naszej bazie kandydatów i wykorzystane przy najbliższej rekrutacji na wskazane stanowisko.