Członkostwo Klubowe w Fala Park

Członkostwo Klubowe w Fala Park

Dla wszystkich naszych pełnoletnich klientów, regularnie korzystających z usług Fala Park przygotowaliśmy ofertę Członkostwa Klubu Fala Park, które umożliwia zakup karnetów okresowych.

Przystąpienie do Klubu Fala Park jest bezpłatne i następuje w chwili wykupienia dowolnego z naszych karnetów. Każdy Klubowicz otrzymuje swoją indywidualną kartę członkowską. Poniżej przedstawiamy wszystkie rodzaje dostępnych karnetów okresowych wraz z ich podstawową ceną (nie uwzględniającą ew. promocji). Szczegółowych informacji udziela nasza Recepcja.

Miesięczny karnet na zajęcia fitness

Karnet umożliwia wstęp na dowolną ilość zajęć fitness. Karnet nie obejmuje wstępu do siłowni i strefy cardio. Podstawowa cena karnetu wynosi 159 zł miesięcznie. Niższa cena oferowana jest w wersji rodzinnej (219 zł za dwie osoby) i dla uczniów/studentów oraz Seniorów (99 zł). Karnet na 10 wejść na zajęcia to koszt 139zł. Karnet obowiązuje przez miesiąc. Stali klienci, którzy będą wykupywać karnet regularnie przez okres 6 miesięcy, karnet na siódmy miesiąc otrzymują bezpłatnie.

Miesięczny karnet na siłownię

Karnet umożliwia nieograniczony wstęp do siłowni i strefy cardio. Karnet nie obejmuje uczestnictwa w zajęciach fitness. Podstawowa cena karnetu wynosi 139 zł miesięcznie. Niższa cena oferowana jest w wersji rodzinnej (219 zł za dwie osoby) i dla uczniów (59 zł), studentów oraz Seniorów (99 zł). Karnet obowiązuje przez miesiąc. Stali klienci, którzy będą wykupywać karnet regularnie przez okres 6 miesięcy, karnet na siódmy miesiąc otrzymują bezpłatnie.

Miesięczny karnet na siłownię i zajęcia fitness

Karnet umożliwia nieograniczony wstęp na zajęcia fitness ORAZ do siłowni i strefy cardio. Podstawowa cena karnetu wynosi 189 zł miesięcznie. Niższa cena oferowana jest w wersji rodzinnej (259 zł za dwie osoby). Karnet obowiązuje przez miesiąc. Stali klienci, którzy będą wykupywać karnet regularnie przez okres 6 miesięcy, karnet na siódmy miesiąc otrzymują bezpłatnie.